Çamaşır

Çamaşır

491 Sıvı Sabun

491 Sıvı Sabun

Ellerinizi tekrar tekrar kullandıktan sonra bile yumuşak hissedeceksiniz

490 Sabun

490 Sabun

Kokulara karşı hassastır? Ne doğal ne de sentetik kokular içeren saf sebze sabunu kullanın. Eller tekrar tekrar kullanıldıklarında bile yumuşak hissettirir.

483 Beyazlatıcı

483 Beyazlatıcı

Leke çıkartımı kolaylaştırıldı: İnatçı çayı, şarap, meyve, meyve suyu veya çimen lekelerini çıkarmak için temel çamaşır deterjanımıza veya çamaşır tozuna beyazlatma bileşeni ekleyin. Yıkama sıcaklıkları 60 ° C olduğu için. Aktif oksijenin renk giderme gücü beyazlarınızı daha da beyazlatır.

482 Yumuşatıcı

482 Yumuşatıcı

Çamaşır makinenizi çalıştırmak için kireç tezgahıyla uğraşın: Temel çamaşır deterjanı ve temel yıkama tozuna yumuşatıcı bileşen ekleyin.

481 Çamaşır Deterjanı

481 Çamaşır Deterjanı

40-95 ° C yıkama sıcaklıkları için kokusuz, güçlü yıkama tozu. Sert su olması durumunda yumuşatma bileşenini ekleyin, beyazları yıkarken çamaşır suyu bileşenini ekleyin. Hiçbir optik parlaklaştırıcı içermez, renklerin solmasını engeller.

480 Çamaşır Deterjanı

480 Çamaşır Deterjanı

30-60 ° C yıkama sıcaklıkları için lifler üzerinde yumuşak sıvı çamaşır deterjanı. Ürün dermatolojik olarak test edilmiş (insanlar üzerinde) ve çok iyi cilt uyumluluğu bağımsız enstitüler tarafından onaylanmıştır. Sert su olması durumunda yumuşatma bileşenini ekleyin, beyazları yıkarken çamaşır suyu bileşenini ekleyin. Hiçbir optik parlaklaştırıcı içermez ve bu nedenle renklendiriciler için özel olarak önerilir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sepetime Git