Özel Duvar Boyaları

Özel Duvar Boyaları

328 İç cephe Boyası

328 İç cephe Boyası

Fotokatalitik özelliğine sahip iç cephe boyasıdır. Özel hammadde karışımı sayesinde katalizatör görevi yapmaktadır. Yüzeyin almış olduğu ışık sayesinde istenmeyen kokuları ve havadaki zararlı maddeleri temizleyerek nötr maddelere çevirmektedir. 350 nolu ürün ile renklendirilebilir.

327 Anti-Küf/Mantar Boyası

327 Anti-Küf/Mantar Boyası

Yüksek ph-değerleri sayesinde güçlü küf ve mantar önleyici. Solvent içermeyen ve çok iyi kapatan iç cephe boyasıdır. Yalnızca beyaz olarak üretilmektedir. Küf ve mantar oluşmuş yerlerde önceden 412 ve 413 nolu ürün ile uygulama yapılması gerekmektedir. 350 nolu ürün ile renklendirilebilir.

326 Kireç Boya

326 Kireç Boya

Geleneksel kireç boyası, silinebilir, koku tutmayan ve solvent içermeyen özelliğe sahiptir. Isı değişimi fazla olan ve aşırı derecede nemli ortamlar için üretilmiştir. Örneğin, mutfak, Kiler, banyo ve çamaşır yıkama odaları için. Uygulandığında şeffaf gibi görünse de kuruduktan sonra beyazlaşır. 350 nolu ürünle renklendirilebilir.

303 Silikat Boya

303 Silikat Boya

Beton ve Sıva gibi alkali bazlı çabuk küf yapabilen iç cephe için problem giderici bir boyadır. Küf önleyici ve giderici özelliğinin yanısıra mat-beyaz renktedir. Uygulama yapılmadan önce 304 nolu silikat astarı kullanılması önerilir. 

Plantodecor Premium İç Cephe Boyası

Plantodecor Premium İç Cephe Boyası

Yenilikçi, solventsiz, sürekli beyaz kalan duvar boyası. Biyolojik bağlayıcı Replebin®*  sayesinde garantili profesyonel sonuçlar özellikli boyamızdır. 1. Sınıf aşınıma dayanıklılığı, işçilik sırasında damlamayan-sıçramayan özelliği ve en önemlisi sağlığa zararlı katkısı olmayan bir üründür. Ürünün sağlıklı ve katkısız olması özelliği TÜV-Rheinland ve AgBB tarafından testlere tabii tutularak özellikle iç mekanlarda kullanılması özellikle önerilmektedir. Hiçbir koku salınımı olmayan bu ürünümüzü 330 nolu renk katkılarımızla, renklendirebilirsiniz.
*Replebin® AURO firmasının araştırmaları ve deneyleri sonucu elde edilmiş bir biyolojik bağlayıcı maddedir. Ürünün biyolojik bağlayıcılığı dönemsel olarak SGS INSTITUT FRESENIUS tarafından kontrol edilmekte  ve onaylanmaktadır. Bremer Umweltinstitut GmbH ise bu ürünün emsiyon salınımını sürekli kontrol etmekte ve onaylamaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sepetime Git