İşbirlikleri

İspanya'dan GRAPHENSTONE ile işbirliği

Almanya'dan doğal boya üreticisi AURO ve Sevilla'dan GRAPHENSTONE şirketi, kaynakları bir araya getirmek, sürdürülebilir bağlılığı güçlendirmek ve pazardaki ekolojik ürünlerin penetrasyonunu genişletmek için 2019'un başından beri birlikte çalışıyor.

İşbirliği, halihazırda kullanılan doğal hammaddeler hakkında deneyim alışverişini, yenilikçi yaklaşımların genişletilmesini ve ürünlerde ilgili teknik bilginin uygulanmasını içermektedir. Güçleri birleştirerek, iç ve dış mekan kullanımı için ilk son derece yenilikçi ürünler, örneğin iç mekanlar ve cepheler için Ecolith kireç boyaları gibi pazarda olgunluğa ulaştı.

AURO yönetim kurulu üyesi Edwin Hribek

“Bu kaynak havuzlamasıyla her iki şirket de potansiyellerini kullanma ve kendilerini pazarda stratejik olarak yeniden düzenleme fırsatına sahip. Uzun vadeli, verimli bir ortaklık için sabırsızlanıyoruz. "

Graphenstone CEO'su Antonio León

“Doğal hammaddeler ve teknik ürün kalitelerine ilişkin yoğun deneyim alışverişi ile sürdürülebilir bir rekabet avantajı yarattık. Ortaya çıkan benzersiz ürünler, gelecekte perakendeciler ve tüketicilerle iletişim kurmamızı kolaylaştıracak. "

Navigation
Close

My Cart

Close

Categories