Duvarlarınızın yeni elbisesi


“Renginizi gösterin”
“Duvarlarınızın yeni elbisesi”Uygulama alanları
AURO zengin renk paletinde kendinizi ifade edebileceğiniz ve duygularınıza hitap edecek benzersiz renk efektleri doğal pikmentler ile oluşturmaktadır. Bu duvar ve tavan yüzeyler gözlerinizi için bir şölen oluştururken yaşam alanınızın ilham verici olmasını sağlar. AURO organik boyaları evinizde sağlıklı bir yaşam için mümkün olan en iyi koşulları sunar. Biz sürekli olarak yeşil kimya ilkesine uygun üretim yapmaktayız. Her ürünün etiketinde konuyla ilgili detaylı bilgi bulunmaktadır. Boyalarımız hiçbir şekilde sentetik, zehirli veya zararlı madde içermez.

Dispersiyon duvar boyaları
AURO duvar kâğıtları ve sıva yüzeylerini kapatılması için farklı kalitelerde beyaz duvar boyaları sunmaktadır. Yüzey farklılıklarına ve maruz kalacakları dış etkilere göre istenilen örtücülüğe bağlı çeşitli duvar boyaların arasında seçim yapabilirsiniz.

Kireç badana boyaları
Kireç badana boya geleneksel doğal boyadır. AURO bu alanda büyük bir gelişim gerçekleştirmiştir. Bu ürünler hemen her yüzeye mükemmel yapışma özelliğine sahip doğa boyalardır. Nem kontrol özelliği sayesinde yaşam alanınız için en uygun ilklimi sağlar ve küf oluşumunu engeller.

Toz Boyaları
Eğer duvar boyanızın sağlıklı olmasını önemsiyorsanız, solvent içermeyen kireç-kazein boyamız en uygun tercihtir. Birçok iç cephelerde kullanması uygun olan boyamız, neme maruz kalan ortamlarda kullanılmamadır. Hazırlanması son derece kolay olan kireç-kazein boyamızı matkap ucuna takılacak bir karıştırma çubuk ile uygulamaya hazır hale getirebilirsiniz. Hazırlanan boya 10 saat içerisinde kullanılmalıdır.

Renklendirme
Standart renk paletlerine bağlı kalmayıp ruhunuza hitap eden rengi beyaz boyanın içerisine eklenen özel renk kartuşları ile oluşturabilirsiniz. Eğer çok canlı renkler elde etmek istiyorsanız duvarı beyaza boyadıktan sonra renk kartuşlarını son kat olarak uygulayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı keşif etmek için bayilerimizi ziyaret edip zengin renk kartelamızdan ilham alabilir veya kendi renginizi oluşturabilirsiniz.

Özel Duvar Boyaları
Günümüzde duvar boyalarından geçmişte olduğu gibi sadece yüzey örtücülüğü olması değil; çok daha nitelikli olması bekleniyor. Geçmişte üretilen duvar boyaları sadece görsel güzelleştirme için dizayn edilmiştir. AURO yeni nesil duvar boyaları çok daha fazlasını sunar. Görsel olarak güzel olmasının yanında etkili bir ışık ile zararlı bakterileri ve kokuları giderir. Bu sayede sağlıklı yaşam alanları için ferah ortamlar oluşturur. AURO Air Fresh duvar boyası suni ışıklarda etkilidir. En iyi sonuç için gün ışığından yararlanılması önerilir. Ayrışma süresi zamanla azalmaz ve etkinliği boyanın tüm ömrü boyunca devam eder. Dahası AURO ürün yelpazesinde çok özel serilerden oluşur. Bunların arasında küf karşıtı boyalar ve akrilik bağlayıcı olarak kimyasal madde içermeyen silikat boyalar bulunmaktadır.

Sıvalar
Özel dokulu ve kimyasal madde içermeyen sıvalarımız ile duvarlarınıza farklı görünümler kazandırabilirsiniz. AURO sıvaları geleneksel sıvaların uygulanma şekline ek olarak rulo veya fırçayla da uygulanabilirler. Bu grupta dispersyon sıvaları ve kireç sıvalar mevcuttur.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sepetime Git