AURO ürünlerini kullanmanın avantajları

AURO
Yaklaşık 30 yıldır doğal bitkisel bazlı boyalar üreten, kendi alanında öncü ve lider olan ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden bir işletmedir ürünlerini ekolojik ve doğal hammaddelerden ürettiğinin garantisini verir. teknik özellikleri üst düzeyde olan ve uzman kişiler tarafından üretilen evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz sağlıklı ve doğal ürünler sunmaktadır.

Şirket
AURO Pflanzenchemie AG, evinizin iç dış tadilatı ve tamiratı, bahçeniz ve hobiniz için ve temizlik ve bakım ürünleri üretmektedir. 1983 yılında limited olarak kurulmuş ve 1983 yılından itibaren 1998 yılından itibaren A.Ş. olarak devam etmektedir. 700 ‘den fazla satış noktasına Braunschweig’ taki üretim tesislerinden sevkiyat yapılmakta ve bu satış noktalarına yine 12 uzman tarafından yerinde destek verilmektedir. Deniz aşırı ülkelere ve tüm Avrupa’ya ihracat yapılmaktadır.

Sizin için çalışan;
Her ürün grubunda, alanında uzmanlaşmış kişilerin ürettiği ve sürekli geliştirdiği ürünler. Günlük kullanılan ürünlerle ilgili veya özel projelerde telefon, e-mail veya şahsi olarak danışabileceğiniz uzman kadro. Hammaddelerin izin verdiği seçenekler dikkate alınarak yapılan özel renk karışımları, ürünler üzerindeki etiketlerdeki açıklayıcı bilgiler, yüksek kaliteli ürünler

Labratuvar
Uzun soluklu Ar-Ge çalışmaları sayesinde, pazara, oldukça geniş bir ürün yelpazesi içersinde, yüksek kaliteli solvent içermeyen boya, cila, vernik ve emprenye ürünler sunulmuştur. Yine Ar-Ge bölümümüz, doğadaki hangi bitkiden ne gibi farklı hammaddeler kazanalabileceği ve bunları hangi teknikler kullanılarak nerelerde uygulanabileceği çalışmalarını istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Hammadde ve kalite güvencesi
AURO, kendini yenileyen ve temiz bir hammadde olduğu için bitkilere çok önem vermektedir. Yüzlerce bitkiden, binlerce değişik hammadde kazanılmaktadır. AURO bu bitkilerin üretim yerleri ve devamlılığına da çok önem vermekte ve dikkat etmektedir. Labratuarımız, teslerini yaptığı ve üretim için onay verdiği her üründen üretim sonrası bir numune alarak arşivlenmektedir. Yapılan tüm bu kalite ve üretim çalışmaları aynı zamanda belgelendirilmektedir.

Optimizasyon ve yenilik
Mevcut ürünler sürekli yenilenir ve geliştirilir. Ürünlerin değişik hava şartları ve uzun süreli dayanıklılığa karşı yapılacak testler için, kendi işletmemizde uygun test alanları mevcuttur. Örneğin; işletme binamızın çatısında, üretilen boyalarla boyanmış ahşap numuneleri yıllarca değişik hava şartlarına göre test edilmektedir. Ürünler satışa sunulmadan önce işlevi, kullanımı ve verimliliği detaylı bir şekilde kontrol edilir. Son yılların yenilikleri arasında en önemli ürünler; Doğal içerikli anti küf/mantar sisitemi, fotokatalitik iç cephe boyası, profesyonel kireç boyaları, % 100 yenilenebilir Ahşap Zemin temizleme mendilleri ve daha bir çok yeni ürün.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sepetime Git