Ahşap Zeminlerin korunması ve bakımı


“Göz alıcı”
“Ahşap Zeminlerin korunması ve bakımı”

Ahşap hayatın bir malzemesidir. Her gördüğünüzde hatta her kullanımda bunu hissediyorsunuz. Alerjik ve solum hastalıkları daha çok meydana gelen bir dönemde, bu antik malzeme her zamankinden daha uygundur. Masif Ahşap Zeminler hızlı kolay ve iyice temizlenmiş olabilir. Doğaya göre işlenmiş açık gözenekler hem Nemi çekebiliyor hem gerektiğinde odaya geri verebiliyor. Doğa dostu olarak yolun başından ahşap malzemeleri korumak ve bir ömür boyu yararlanmak için AURO Zemin mumlar ve yağlar ilk tercihtir. Yıllar boyunca test edilip geliştirilmiş saf bitkisel ve mineral özlü bileşenlerimiz ile hem zemininizi koruyup hem de insanın çevre üzerindeki olası yükünü en aza indirebilirsiniz.

AURO Portfolyosunda tüm ahşap, zemin ve döşemeye uygun koruma ve bakım Ürünleri bulunur. Diğer zemin kaplamaları (Mantar, muşamba veya fayans) için de uygun çevre dostu tutkal ve tedaviler AURO da bulunur.

PurSolid: Ahşabın asil ve göze batıcı renklendiriyor. Her hangi bir organik uçucu Solventler veya su içermeyen, son derece düşük tüketim düzeylerine sahip.

Aqua: Ahşabın doğal görünüşü sağlayan organik çözücü içermeyen, kokusuz

Classic: hafif bal rengindedir, Citrus kabuğu yağından Doğal çözücü içeren, hızlı kuruyan

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sepetime Git